Agencja Rozwoju Regionalnego "ARES" S.A w Suwałkach
16-400 Suwałki, ul. Teofila Noniewicza 42A
tel. +48 87 566 61 06, +48 87 566 70 35, fax. +48 87 566 74 97
e-mail: arrares@ares.suwalki.pl

Szukaj

 

Jesteś tutaj: AktualnościKURSY KOMPUTEROWE ECDL, KURSY JĘZYKOWE ORAZ PODYPLOMÓWKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI (dofinansowanie nawet 90%)

KURSY KOMPUTEROWE ECDL, KURSY JĘZYKOWE ORAZ PODYPLOMÓWKI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI (dofinansowanie nawet 90%)

KURSY KOMPUTEROWE ECDL, KURSY JĘZYKOWE ORAZ PODYPLOMÓWKI
NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI
(dofinansowanie nawet 90%)

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARES” S.A. w Suwałkach

Serdecznie zaprasza

mieszkańców Suwałk oraz powiatów: suwalskiego, sejneńskiego, augustowskiego, grajewskiego i monieckiego do podnoszenia swoich kwalifikacji i kompetencji. Zainteresowani dokształcaniem mogą liczyć na tzw. bony szkoleniowe, czyli dofinansowanie ze środków unijnych (w ramach projektu „Rozwój kompetencji kadr subregionu suwalskiego”) nawet 90%.                                 

Szczegóły dofinansowań już wkrótce!!!

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na profesjonalne kursy komputerowe kończące się egzaminem i certyfikatem ECDL, organizowane we współpracy z Ponadregionalnym Konsorcjum Szkoleniowo-Egzaminacyjnym w Grajewie:

 

ECDL  ADVANCED przeznaczony jest dla osób, które chcą potwierdzić swoje umiejętności lub zdobyć umiejętności na poziomie zaawansowanym. Polecany jest dla osób które pracują w help desk, - 140 godz.

ECDL e- URZĘDNIK jest przeznaczony dla wszystkich osób pracujących lub planujących podjęcie pracy w administracji. Projekt certyfikatu powstał z urzędnikami Ministerstwa Gospodarki oraz Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji – 40 godz.

WEB MASTER jest skierowany do osób chcących zrozumieć zasady publikacji witryn internetowych online oraz umiejętności: tworzenia, umieszczania w Internecie i zarządzania stronami internetowymi – 74 godz.

PRACOWNIK BIUROWY przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie obsługi komputera, edytora tekstu i pogłębić umiejętności technologii cyfrowych – 76 godz

ECDL PTI Standard przeznaczony jest dla osób, które znają podstawy obsługi komputera oraz chcą zdobyć rozszerzone kwalifikacje komputerowe, umożliwiające posługiwanie się komputerem w dzisiejszym świecie – 116 godz.

PRACOWNIK KORPORACYJNY przeznaczony jest dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje w zakresie komputera, grafiki komputerowej i pogłębić swoje umiejętności współpracy online w zespole – 70 godz.

GRAFIK KOMPUTEROWY zakończony certyfikatem ECDL Edycja Obrazów przeznaczony jest dla osób, które chcą poszerzyć znajomość podstawowych pojęć i koncepcji grafiki komputerowej oraz umiejętność edycji cyfrowych obrazów przez wykorzystanie edytorów grafiki bitmatowej i wektorowej do korekty obrazu, stosowanie filtrów i efektów oraz przygotowywanie obrazu do druku i publikacji – 80 godz.

ECDL ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI jest certyfikatem potwierdzającym podstawową wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Skierowany  jest do Pracowników JST, Menedżerów firm, Kadry kierowniczej, Kierowników i właścicieli firm – 70 godz.

ECDL EPP E- NAUCZYCIEL jest potwierdzeniem, że nauczyciel celowo i efektywnie stosuje technologię informacyjną i komunikacyjną do unowocześnienia swojego warsztatu pracy edukacyjnej i zwiększenia osiągnieć uczniów, skierowany do nauczycieli posiadających dobre umiejętności obsługiwania komputera – 100godz

ECDL BASE jest prowadzony od podstaw i każdy ma możliwość opanować wiedzę wystarczającą do zdania egzaminów – 102godz

ECDL e- OBYWATEL skierowany jest do wszystkich niezależnie od statusu, wykształcenia, wieku, zdolności lub umiejętności. E- Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać użytkownikom wykorzystywać maksymalnie Internet – 60 godz.

E-SENIOR zakończony certyfikatem ECDL e- Obywatel jest przeznaczony dla osób starszych, które nie miały okazji nauczyć się posługiwania podstawowymi narzędziami informatycznymi. Kurs ma na celu pomóc  tym osobom uniknąć wykluczenia cyfrowego i nadążyć za zmieniającym się technologicznie rzeczywistością – 40 godz.

Zapraszamy na studia podyplomowe!!!

Wraz z Uczelnią Jańskiego w Łomży przygotowaliśmy szeroką ofertę studiów podyplomowych. Zapraszamy do zapoznania się!!”

http://lomza.janski.edu.pl/oferta/podyplomowe

 

Początek strony